Aktualności

Konkurs "Nauka dla Ciebie"

Data dodania: 11.05.2018 Autor: kmo

Jesteś nauczycielem? Lubisz naukowe wyzwania? Chcesz się nauczyć czegoś nowego? Weź udział w konkursie „Nauka dla Ciebie”. Dowiesz się, jak stosować metodę naukową i samodzielnie tworzyć pomoce edukacyjne.

KMO wymiata

Data dodania: 16.04.2018 Autor: kmo

KMO Kamerlik, ze śląskiej miejscowości Czerwionka-Leszczyny, zdobył 2 miejsce w konkursie Fizyczne Ścieżki, w kategorii pokaz zjawiska fizycznego. Na żywo klubowi kibicowało kilkunastu Opiekunów uczestniczących w 2. KMO w Centrum.

Wiosenne pikniki naukowe KMO

Data dodania: 09.04.2018 Autor: kmo

Nadeszła wiosna – czas pikników naukowych! Kluby zaprezentują się w Depułtyczach (woj. lubelskie), Rzeszowie (woj. podkarpackie), Lesznie (woj. wielkopolskie) i Zambrowie (woj. podlaskie).

Konstruktorzy Marzeń – konkurs minigrantowy rozstrzygnięty

Data dodania: 04.04.2018 Autor: kmo

Dziewięć zwycięskich drużyn otrzyma grant na wyposażenie szkół w sprzęt potrzebny do zbudowania Warsztatu Konstruktorów Marzeń. Zakupione narzędzia i wyposażenie zostaną w szkołach na stałe i będą mogły być wykorzystywane przy innych projektach.

Nadciąga nowa strona KMO

Data dodania: 03.04.2018 Autor: kmo

Od przeszło pół roku przygotowujemy dla Was nową stronę programu. Naszym zdaniem będzie to zmiana na lepsze, chociaż - jak w przypadku każdej zmiany - potrzeba będzie trochę czasu, żeby się przyzwyczaić

KMO na 22. Pikniku Naukowym - rozstrzygnięcie konkursu.

Data dodania: 22.03.2018 Autor: kmo

Wiemy już, które kluby wystąpią w namiocie CNK podczas 22. Pikniku Naukowego Polskiego Radia oraz Centrum Nauki Kopernik. Jesteście ciekawi?

Konstruowanie wzmacnia mózg i poszerza horyzonty

Data dodania: 05.03.2018 Autor: kmo

Pierwsze w tym roku KMO w Centrum przebiegło pod znakiem tektury, wiertarki i kleju na gorąco. Opiekunowie zainteresowani uczeniem się przez konstruowanie spędzili dwa dni mierząc się z kolejnymi wyzwaniami i rozwiązując jeden problem za drugim.

Konferencja w Rzeszowie i inne akcje

Data dodania: 27.02.2018 Autor: kmo

Współpraca z partnerami regionalnymi idzie pełną parą. Tylko w ostatnim tygodniu odbyły się szkolenia w Olsztynie i Wrocławiu oraz konferencja dla dyrektorów szkół i nauczycieli w Rzeszowie.

Partnerzy w pigułce: ExploRes z Rzeszowa

Data dodania: 07.02.2018 Autor: kmo

W 2018 roku KMO ma 9 partnerów regionalnych. Sprawdź, która instytucja działa najbliżej Twojego klubu, co oferuje w tym roku i pomyśl co moglibyście wspólnie zrobić.

Materiały z 11. konferencji Pokazać - Przekazać już na stronie CNK

Data dodania: 30.01.2018 Autor: kmo

Zapraszamy wszystkich KMOwiczów zainteresowanych edukacją i konstruowaniem do zapoznania się z koncepcjami i projektami powstałymi w czasie warsztatów opartych o metodę projektowania współbieżnego (ang. concurrent design).

kalendarz wydarzeń