Aktualności

Galaktyka Kobiet - spotkanie z naukowczyniami i ekspertkami

Data dodania: 27.11.2021 Autor: KMO

Jak bada się organizmy uśmiercone przez uderzenie asteroidy? Kto jest potrzebny, by wysłać satelitę w kosmos? Czym zajmuje się dyrektor Centrum Badań Kosmicznych? Jak projektuje się i produkuje autonomiczne samochody? Czy można swoją pasję przekuć w kosmicznie interesujący zawód? Odpowiedzi na te pytania poznacie podczas kolejnej edycji Galatyki Kobiet. Koniecznie przekażcie zaproszenie swoim klubom, zwłaszcza klubowiczkom.

Data wydarzenia: 02.12.2021 - 02.12.2021 Miasto: online

"Przyszłość jest dziś" - warsztaty wokół wystawy dla Opiekunów KMO

Data dodania: 22.11.2021 Autor: KMO

Zapraszamy do udziału w warsztatach, na których przybliżymy tematykę nowej wystawy stałej Centrum Nauki Kopernik „Przyszłość jest dziś” oraz towarzyszącego jej programu edukacyjnego. Na warsztaty szczególnie zapraszamy Opiekunów KMO z województwa mazowieckiego. Nabór trwa.

Data wydarzenia: 10.12.2021 - 10.12.2021 Miasto: Warszawa

X Forum KMO - zaproszenie, program i linki do wydarzeń

Data dodania: 04.11.2021 Autor: KMO

Zapraszamy na X Forum KMO – doroczne spotkanie międzynarodowej społeczności opiekunów, klubowiczów i partnerów, którzy wspólnie z Centrum Nauki Kopernik i Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności rozwijają program Klub Młodego Odkrywcy w Polsce, Gruzji, Ukrainie i Armenii.

Data wydarzenia: 19.11.2021 - 19.11.2021 Miasto: Zoom

KMO dla początkujących - premiera filmu

Data dodania: 04.11.2021 Autor: KMO

W minionym roku szkolnym wspólnie z partnerami i Opiekunami stworzyliśmy nowe materiały edukacyjne – filmy, w których praktycy, młodzi i dorośli, dzielą się wiedzą dotyczącą pracy w KMO. Przedstawiamy jeden z nich: "KMO dla początkujących". Znajdziecie w nim m.in. odpowiedzi na pytania, jak prowadzić klub, co robić na zajęciach KMO i gdzie szukać inspiracji do działania.

Webinarium Eksperci KMO: Chełm i projekt edukacyjny "Drzewa"

Data dodania: 02.11.2021 Autor: Administrator

Serdecznie zapraszamy na kolejne webinarium z cyklu Eksperci KMO, które odbędzie się 9.11 o godzinie 16 on-line. Opiekunka KMO, pani Ewa Lipska, opowie o tym, jak jej klub brał udział w projekcie edukacyjnym Drzewa, realizowanym przez Chełmską sieć KMO m.in., w ramach konkursu Regiony KMO, a przedstawicielki partnera na Lubelszczyźnie opowiedzą o założeniach tego projektu. Zapraszamy wszystkich obecnych i przyszłych Opiekunów KMO.

Data wydarzenia: 09.11.2021 - 09.11.2021 Miasto: online

CZYM JEST KMO?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub

Zapisz się do newslettera

Poniżej podaj Twój adres e-mail.

Zapisując się do newslettera KMO wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. [Rozwiń treść]

Zapisz się