Aktualności

Warsztaty "Jak eksperymentować w KMO"

Data dodania: 12.03.2022 Autor: KMO

"Jak eksperymentować w KMO" to warsztaty przeznaczone dla edukatorów specjalizujących się w różnych dziedzinach i pracujących na wszystkich poziomach kształcenia. Nie pokażemy na nim serii wielu pomysłów, a skupimy się na metodzie badań na przykładzie jednego doświadczenia. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby rozwijać zarówno swój warsztat pracy naukowej jak i prowadzenia uczniów przez samodzielne projektowanie eksperymentów!

Data wydarzenia: 02.04.2022 - 02.04.2022 Miasto: Warszawa

Razem pomóżmy społeczności KMO w Ukrainie

Data dodania: 11.03.2022 Autor: KMO

Partnerzy KMO w Ukrainie: Centrum Nauki Tarnopol i Lviv Open Lab od początku wojny funkcjonują jako centra kryzysowe i punkty pobytowe dla uciekinierów z regionów, w których toczą się walki. Mierzą się z ogromnym napływem osób i potrzebują pilnego wsparcia. Pomóżcie im ze swoimi klubami dołączając do internetowej zbiórki lub przekazując koce, śpiwory i pościel.

Wojna w Ukrainie - wsparcie w pracy z uczniami

Data dodania: 01.03.2022 Autor: KMO

Wojna w Ukrainie to trudny czas dla naszych uczniów i klubowiczów i wiele wyzwań dla nas wszystkich. W poniższym artykule zbieramy materiały wspierające nauczycieli i rodziców w pracy z dziećmi i młodzieżą przygotowane przez naszych partnerów i inne organizacje.

Eksperci KMO. Podlasie

Data dodania: 28.02.2022 Autor: KMO

Głównym tematem webinarium będą zmiany, którym czoło muszą stawić dziś nauczyciele w swojej pracy. Zmiany związane z pandemią, ze zdalną nauką, z mniejszą ilością godzin. Jak w tych trudnych warunkach nie stracić kontaktu z klubowiczami?

Data wydarzenia: 28.02.2022 - 28.02.2022 Miasto: online

Regiony KMO 2022 - wyniki konkursu

Data dodania: 17.02.2022 Autor: KMO

Rozstrzygnęliśmy tegoroczny konkurs grantowy dla partnerów regionalnych KMO. Już niedługo w czterech regionach ruszą warsztaty, szkolenia, spotkania, konferencje i projekty badawcze dla opiekunów i klubowiczów KMO.

CZYM JEST KMO?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub

Zapisz się do newslettera

Poniżej podaj Twój adres e-mail.

Zapisując się do newslettera KMO wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. [Rozwiń treść]

Zapisz się