Aktualności

Mistrzowie KMO 2023

Data dodania: 06.12.2023 Autor: KMO

Przedstawiamy laureatów 5. edycji konkursu Mistrzowie KMO. Wśród zwycięzców opiekunowie z Polski, Armenii, Ukrainy, Gruzji i Rumuni!

Konkurs dla partnerów regionalnych KMO

Data dodania: 17.11.2023 Autor: KMO

Zapraszamy do konkursu na dofinansowanie projektów rozwijających kompetencje XXI w. u uczniów i nauczycieli w połączeniu z integracją międzykulturową. Na zgłoszenia czekamy do 10.12

"Moc słów" - webinarium z cyklu Akademia KMO

Data dodania: 02.11.2023 Autor: KMO

Na spotkaniu urzeczywistnimy moc słów, jakich używamy budując relacje w procesie uczenia się. Przyjrzymy się znaczeniom tworzącym naszą wspólna przestrzeń i ograniczającym rzeczywistość. Będziemy wspólnie budować KMOwy język sprzyjający zaangażowaniu, ciekawości i wytrwałości. Spotkanie poprowadzą trenerki KMO: dr Elżbieta Miterka i Sylwia Maciuk.

Data wydarzenia: 08.11.2023 -08.11.2023 Miasto: online

Zajęcia wspierające integrację międzykulturową - konkurs dla opiekunów

Data dodania: 30.10.2023 Autor: KMO

W ramach programu „Razem dla lepszej przyszłości” ogłaszamy dodatkowy nabór do ogólnopolskiego konkursu dla opiekunów Klubów Młodego Odkrywcy. Chcesz, by do Twojego klubu dołączyły dzieci z Ukrainy? Pomyśl o zajęciach wspierających integrację i weź udział w konkursie. Wystarczy opisać swój pomysł i wysłać zgłoszenie do 27.11.2023. Możesz wygrać nagrodę finansową oraz udział w warsztatach międzykulturowych. Program jest realizowany w partnerstwie z UN Global Compact Network Poland, w ramach działań programu United Bussines for Ukraine.

Dzień Otwarty Instytutu Fizyki PAN

Data dodania: 17.10.2023 Autor: KMO

Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk obchodzi 70-lecie. Z tej okazji 21 października odbędzie się Dzień Otwarty, podczas którego na odwiedzających czekają wykłady, warsztaty, zwiedzanie laboratoriów oraz... eksperymentowanie z Klubami Młodego Odkrywcy z Warszawy i okolic.

Data wydarzenia: 21.10.2023 -21.10.2023 Miasto: Warszawa

CZYM JEST KMO?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub