Aktualności

Szkolenia międzykulturowe w projekcie "Razem dla lepszej przyszłości"

Data dodania: 25.01.2023 Autor: KMO

Szkolenia międzykulturowe dla opiekunów KMO uczestniczących w projekcie "Razem dla lepszej przyszłości" odbędą się 8 lutego o godz. 10 i 17 oraz 22 lutego o godz. 17. Zapraszamy do zapisów oraz zapoznania się z dodatkowymi informacjami (zaświadczenia, zgłoszenie większej liczby osób).

Witaj w Klubie - warsztaty dla nauczycieli i edukatorów

Data dodania: 13.01.2023 Autor: KMO

W Klubach Młodego Odkrywcy dzieci i młodzież eksperymentują pod okiem opiekunów, zdobywając wiedzę i rozwijając kompetencje przyszłości. Zapraszamy nauczycieli/-ki i edukatorów/-ki, którzy chcieliby założyć KMO w swojej szkole, przedszkolu, świetlicy, domu kultury czy bibliotece oraz początkujących opiekunów klubów.

Data wydarzenia: 04.02.2023 -04.02.2023 Miasto: Warszawa

Eksperymentuj z Adamem – webinarium z cyklu Akademia KMO

Data dodania: 10.01.2023 Autor: KMO

Dzięki naszej ciekawości i rodzącym się w toku eksperymentowania pytaniom nasze eksploracje mogą trwać i trwać. Jednak czy wszystkie pytania popychają proces badawczy do przodu? W czasie spotkania pt. „Nie tylko do dmuchania i suszenia – o konsekwencjach praw Pascala i Bernoulliego" przyjrzymy się bliżej pytaniom. Porozmawiamy o tym, o co pytać, jak pytać i jak robić to świadomie. Mamy nadzieję, że pytaniom nie będzie końca.

Data wydarzenia: 18.01.2023 -18.01.2023 Miasto: online

Eksperyment Wymiana - dofinansowanie projektów STEAM

Data dodania: 05.01.2023 Autor: KMO

Macie pomysł na projekt i szukacie pieniędzy na realizację? Chcielibyście poznać nauczycieli i uczniów z Niemiec? Zapraszamy do projektu Eksperyment Wymiana. Webinarium informacyjne 12.01.

Dobrych Świąt!

Data dodania: 23.12.2022 Autor: KMO

Wspaniałym nauczycielom, edukatorom, Opiekunom klubów KMO, życzymy spokojnych, szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia i dużo sukcesów w Nowym Roku.

CZYM JEST KMO?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub