Aktualności

5. edycja konkursu Mistrzowie KMO!

Do 6 października czekamy na zgłoszenia do konkursu. Wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy i wysłać go do nas. Każdy z nagrodzonych 5 klubów otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1700 złotych.

Kluby Młodego Odkrywcy to obecnie około tysiąca mniejszych i większych zespołów działających w całej Polsce. Na co dzień obserwujecie kosmos, badacie najbliższą okolicę, stawiacie hipotezy badawcze i sprawdzacie je eksperymentując, organizujecie pikniki, festiwale i dni nauki, włączacie w swoje działania młodszych i starszych. W klubach dzieje się tak wiele, że warto o tym mówić i dzielić się dobrymi pomysłami na nowe inicjatywy z pozostałymi klubami.

I to jest właśnie cel konkursu Mistrzowie KMO – pokazanie jak dużo i ciekawie dzieje się w naszej społeczności w całej Polsce oraz promocja i docenienie tego.

Jeśli zatem chcecie zgłosić swoją inicjatywę, działanie, wydarzenie do konkursu to wystarczy wypełnić i wysłać na adres kmo@kopernik.org.pl

Najpóźniej do 6 października do północy czekamy na Wasz Formularz zgłoszeniowy, do pobrania tutaj: Formularz zgłoszeniowy konkurs Mistrzowie KMO lub pod tym linkiem.

Opiszcie w nim jedną inicjatywę, z której jesteście najbardziej dumni i którą szczególnie chcecie się pochwalić. W tym roku nieco skróciliśmy i uprościliśmy formularz oraz dodaliśmy pomocnicze pytania.

Jednak gdybyście nadal mieli pytania – zapraszamy do kontaktu. Na wszelkie odpowie Gosia Ratkowska: malgorzata.ratkowska@kopernik.org.pl

Ogłoszenie laureatów konkursu nastąpi na tegorocznym Forum KMO, które w tym roku odbędzie się w dniach 24-25 listopada. Nagrodzimy w sumie 5 inicjatyw. Każdy wyróżniony klub otrzyma 1700 złotych.

Wszystkie szczegóły znajdziecie w Regulamin Konkursu Mistrzowie KMO.


 

Data dodania: 16.08.2023 Autor: KMO