Aktualności

Pomiar kapitałów psychospołecznych

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z darmowego narzędzia mierzącego kapitały psychospołeczne, udostępnionego nam w ramach współpracy przy programie KMO przez panią profesor Izabelę Grabowską i panią doktor Agatę Jastrzębowską-Tyczkowską

Szanowni Państwo,

jestem obserwatorką Państwa programu Klub Młodego Odkrywcy od prawie 5 lat. Podziwiam i niezwykle szanuję Państwa wysiłek w poszerzaniu horyzontów młodych ludzi, co jest niełatwym zadaniem, kiedy świat zewnętrzny nie zawsze jest skory do współpracy.

Korzystając z możliwość nawiązania z Państwem kontaktu poprzez moja doktorantkę Panią Zuzannę Michalską, chciałabym podzielić się z Państwem portalem badawczym Moja Migracja, który współtworzyliśmy w ramach Centrum Badań nad Zmianą Społeczną i Mobilnością i którym mam przyjemność kierować. Portal Moja Migracja umożliwia pomiar 4 kapitałów psychospołecznych ludzi. Mierzy kapitał ludzki, psychologiczny, społeczny oraz ekonomiczny. Bez względu na to czy posiadacie Państwo czy nie doświadczenie migracji, po uzupełnieniu rzetelnych naukowo narzędzi otrzymacie Państwo spersonalizowaną informację zwrotną o sobie, a także zobaczycie siebie na tle innych osób. Portal dostępny jest za darmo pod adresem www.mojamigracja.org.

Biorąc pod uwagę, że cały czas staramy się portal rozwijać będę zobowiązana za przesłanie uwag i sugestii dr Agacie Jastrzębowskiej ajastrzebowska@kozminski.edu.pl, która się portalem opiekuje.

Z wyrazami szacunku,

Prof. dr hab. Izabela Grabowska
Full Professor of Social Sciences
Department of Economics

CRASH Center for Research on Social Change and Human Mobility

Kozminski University
57/59 Jagiellonska St., 03-301 Warsaw, POLAND
www.kozminski.edu.pl

Data dodania: 05.05.2023 Autor: KMO