Aktualności

Eksperyment Wymiana - dofinansowanie projektów STEAM

Macie pomysł na projekt i szukacie pieniędzy na realizację? Chcielibyście poznać nauczycieli i uczniów z Niemiec? Zapraszamy do projektu Eksperyment Wymiana. Webinarium informacyjne 12.01.

Partner ogólnopolski sieci programu KMO, Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży, w 2023 roku oferuje ponownie program Eksperyment Wymiana – szczególny sposób dofinansowania projektów o tematyce STE(A)M*.

* Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics (nauki ścisłe, technologia, inżynieria, sztuka, matematyka)

Zachęcamy do zapoznania się z opisem programu dotacyjnego Eksperyment Wymiana i jego kryteriami.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj oraz w załączonej ulotce.

 W roku 2023 oferujemy Państwu dwa terminy zgłaszania projektów:

  • do 28 lutego 2023 roku,
  • do 31 maja 2023 roku.

Na projekty, które w ocenie jury spełniają kryteria pro­gramu „Eksperyment Wymiana”, PNWM przyznaje zwiększone stawki dofinansowania kosztów programu, podróży i pośrednictwa językowego (Stawki).

Aby je otrzymać, należy uwzględnić je już na etapie wnioskowania.

Zainteresowanych, jak wnioskować o wyższe dofinansowanie zgodnie z zasadami wspierania programów o szczególnym znaczeniu, zapraszamy na szkolenie online, które organizujemy 12.01.2023 roku w godzinach 16.00 – 18.00, za pośrednictwem platformy Zoom. Aby zgłosić chęć udziału w nim, należy wypełnić formularz:

https://forms.gle/3jA3RLRS522ie33R7 

Serdecznie zapraszamy do realizacji polsko-niemieckich projektów. To doskonała okazja, żeby zrealizować marzenia o działaniach, poznanie nowych osób  i wymianę doświadczeń. PNWM ma ogromne, wieloletnie doświadczenie we współpracy z nauczycielami. Pozyskanie i rozliczanie środków jest najprostsze, jak to tylko możliwe.

Ulotka do pobrania: Eksperyment_Wymiana_2023

Zuzanna Michalska

Data dodania: 05.01.2023 Autor: KMO