Aktualności

Premiera - Film Mistrzowie KMO 2021-2022

Z wielką przyjemnością dzielimy się z Wami efektami naszej kilkumiesięcznej pracy – filmem Mistrzowie KMO, dzięki któremu poznacie kolejne wspaniałe inicjatywy realizowane przez kluby

W tegorocznej edycji nagrodziliśmy:

  • Milionerzy – Milion pomysłów na eksperyment, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Stobiernej
  • VILO-LAB z VI Liceum Ogólnokształcącego im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy
  • Poszukiwacze niezwykłości, Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. W. Szafera w Ełku
  • KMO Możesz WIĘCEJ, Syców
  • Odkrywczy Maczek, IV Liceum Ogólnokształcące, im. gen Stanisława Maczka, Katowice

W tym roku po raz pierwszy pokazujemy także inicjatywy ukraińskich i gruzińskich partnerów i klubowiczów. Oglądajcie, inspirujcie się i sami także dzielcie się swoimi pomysłami na działania w KMO. Możecie to robić w grupie Opiekunowie KMO lub na naszym funpage’u na fb, a także w zakładce Inspiracje na stronie KMO.

W tym roku skupiliśmy się na prezentacji tych aspektów pracy w klubie, który stwarzają klubowiczom przestrzeń do bycia samodzielnymi i sprawczymi. Jeśli interesuje Was ten temat, to rezerwujcie już czas w listopadzie, bo tegoroczne XI Forum KMO (18-19.11) będzie poświęcona dokładnie temu tematowi.

Nowa edycja konkursu

Przy okazji, szczególnie mocno zapraszamy Was do udziału w kolejnej edycji konkursu Mistrzowie KMO. Ruszamy już we wrześniu! Szczegóły dotyczące udziału i zgłoszeń znajdziecie tutaj.

Wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy, w którym opiszecie zgłaszaną inicjatywę  i wysłać do nas. Zachęcamy serdecznie. W tym roku po raz kolejny przyznamy pięć równorzędnych nagród po 1500 złotych każda.

Zapraszamy

Data dodania: 04.08.2022 Autor: KMO