Aktualności

Eksperyment Wymiana: STEAM, inspiracje, współpraca, dofinansowanie

Zapraszamy bardzo serdecznie do działania "Eksperyment Wymiana – Program wspierania projektów o tematyce STE(A)M* w międzynarodowej wymianie młodzieży" realizowanego przez naszego partnera ogólnopolskiego, Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży, pod naszym patronatem. 19 stycznia odbędzie się spotkanie informacyjne dla zainteresowanych.

Program Eksperyment Wymiana zachęca młodych ludzi, aby wspólnie, podczas międzynarodowych spotkań, kreatywnie zajęli się zagadnieniami z zakresu nauk przyrodniczych, matematycznych lub technicznych.

Jeśli grupy partnerskie nie mogą spotkać się na żywo „face-to-face”, to projekt można zrealizować też online. PNWM finansuje również takie spotkania.

Jak zgłosić projekt?

Aby zgłosić projekt do programu „Eksperyment Wymiana”, należy złożyć wniosek na stronie PNWM oraz wypełnić formularz uzupełniający.

Terminy składania wniosków:

  • do 28 lutego 2022 roku
  • do 30 kwietnia 2022 roku
  • do 30 września 2022 roku

Wnioski o dotację należy składać bezpośrednio do PNWM. Wpisując tytuł projektu we wniosku, prosimy dopisać „Eksperyment Wymiana”. Wnioski mogą składać szkoły, organizacje i inne instytucje pracujące z młodzieżą.

Wszystkie informacje, linki do formularzy, wskazówki, załączniki i przykłady projektów na stronie PNWM, tutaj: https://pnwm.org/dotacja/eksperyment-wymiana/

Spotkanie informacyjne

PNWM zaprasza zainteresowanych programem dotacyjnym „Eksperyment Wymiana” na spotkanie informacyjne online w dniu 19.01.2022 w godzinach 16.00 – 18.00. Chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie krótkiego formularza: https://forms.gle/etDJRMhTx76Sz4Pb8

 

Zuzanna Michalska

Data dodania: 05.01.2022 Autor: Administrator Data wydarzenia: 19.01.2022 Miasto: online