Aktualności

Poszukiwany - Poszukiwana. Giełda współpracy na Forum KMO.

Zbliża się tegoroczne Forum KMO. Odbędzie się ono online w dniach 19 - 20 listopada pod hasłem "KMO - społeczność ucząca się we współdziałaniu". Szczegółowe informacje i program przedstawimy wkrótce, tymczasem zapraszamy Was do współtworzenia jednego z wydarzeń, tj. giełdy współpracy "Poszukiwany - Poszukiwana".

Planujesz projekt badawczy lub piknik naukowy? Szukasz klubu, który interesuje się podobną jak Twój tematyką i rozgląda za partnerem do wspólnych inicjatyw? A może po prostu myślisz o nawiązaniu współpracy z innymi klubami z Polski, Gruzji, Ukrainy lub Armenii, tylko nie wiesz, jak to zrobić?

Jeśli tak, zgłoś się do nas i opowiedz o swoich planowanych działaniach w czasie tegorocznego Forum KMO. Wszystko w miłej i nieformalnej atmosferze, ze wsparciem zespołu KMO i dla najwspanialszych odbiorców, jakimi są członkowie naszej społeczności! Każdy, kto zaplanował już jakieś KMO-we działanie i poszukuje do niego partnerów, będzie miał czas, żeby o nim opowiedzieć, porozmawiać z zainteresowanymi osobami i znaleźć potencjalnych partnerów.

Wszystkie zgłoszenia, w formie maila z krótkim opisem inicjatywy, do której szukacie partnera/rów, a także wszelkie pytania i wątpliwości nadsyłajcie pod adresem: joanna.olejniczak@kopernik.org.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń upłynął 10 października, jednak w miarę możliwości rozpatrzymy także zgłoszenia nadesłane później.

Data dodania: 05.10.2021 Autor: KMO