Aktualności

Jak prowadzić KMO - warsztaty w Centrum Nauki Kopernik

Po raz pierwszy po długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 i obostrzeniami zapraszamy na stacjonarne warsztaty "Jak prowadzić KMO". Warsztaty polecamy szczególnie Opiekunom, którzy założyli kluby w ostatnich miesiącach, przejęli obowiązki Opiekuna w istniejącym klubie oraz osobom, które chciałyby prowadzić klub.

Drodzy Opiekunowie i Opiekunki oraz Ci, którzy myślą o założeniu Klubu Młodego Odkrywcy,

z  wielką przyjemnością zapraszamy Was na pierwsze od dawna stacjonarne warsztaty Jak prowadzić KMO, które odbędą się 18 września 2021 (sobota) w godz. 9.00 – 17.30 w siedzibie Centrum Nauki Kopernik.

Na warsztacie poznamy zasady pracy w KMO, będziemy eksperymentować, obserwować, i współpracować, wymienimy się pozytywną energią.

Uczestnikom warsztatu zapewniamy nocleg przed warsztatem (17.09.21-18.09.21) oraz wyżywienie w dniu warsztatu. Koszty podróży są pokrywane przez uczestników we własnym zakresie.

Na tę edycję warsztatów zapraszamy przede wszystkim osoby spoza województwa mazowieckiego, dla których udział w wydarzeniu wiąże się z koniecznością noclegu. Warsztaty dla osób z Mazowsza odbędą się 02.10.21 r. – więcej informacji podamy wkrótce.

Rejestracja na warsztat rusza 01.09.21 o godzinie 16.00 i będzie otwarta do dnia 8.09.21. o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy

O potwierdzeniu rejestracji zostaniecie poinformowani drogą mailowa.

Załączniki:

Regulamin warsztatów w programie Klub Mlodego Odkrywcy

Data dodania: 31.08.2021 Autor: KMO Data wydarzenia: 18.09.2021 Miasto: Warszawa