Aktualności

Spotkanie KMO Mazowsze

To był kolejny trudny rok szkolny, w którym musieliśmy mierzyć się z licznymi ograniczeniami i nieoczekiwanymi zmianami. W nowych warunkach część klubów kontynuuowała spotkania, niektóre zorganizowały piknik czy przeprowadziły projekt badawczy, ale inne nie miały przestrzeni do działania. Zapraszamy Opiekunów i Opiekunki KMO z województwa mazowieckiego na podsumowanie roku 2020-21 oraz rozmowę o planach na rok kolejny.

Drodzy Opiekunowie i Opiekunki,

spotkanie KMO Mazowsze będzie składało się z dwóch części: prezentacji działań Waszych klubów w minionym roku szkolnym oraz omówienia pierwszych planów na rok nadchodzący. My jako przedstawicielki Centrum Nauki Kopernik – koordynatora programu KMO w województwie mazowieckim opowiemy również o naszych działaniach.

Spotkanie KMO Mazowsze to przede wszystkim miejsce do rozmów i dzielenia się doświadczeniami. Podczas spotkania każdy będzie miał możliwość opowiedzenia w kilku słowach o minionym roku szkolnym w swoim klubie. Jeśli chcielibyście przedstawić konkretne działanie czy inicjatywę, napiszcie do nas do 1 sierpnia, podajcie kilka szczegółów. Zapewnimy miejsce na Waszą prezentację w programie spotkania oraz zapowiemy ją w newsletterze wysłanym przed spotkaniem.

Adres e-mail: sylwia.jedra@kopernik.org.pl

Spotkanie odbędzie się 9 sierpnia w godz. 17 – 18.30 na platformie Zoom. Szczegóły programu oraz link do spotkania zamieścimy na tej stronie w pierwszym tygodniu sierpnia.

Do zobaczenia!

Data dodania: 16.07.2021 Autor: KMO Data wydarzenia: 09.08.2021 Miasto: online