Aktualności

Akademia Przygody zaprasza do udziału w festiwalu nauki

Przedszkole Miejskie nr 9 "Akademia Przygody" z Legionowa już po raz jedenasty organizuje Przedszkolny Festiwal Nauki KMO „Nauka jest przygodą”. W tym roku festiwal ponownie odbędzie się w formie online i będą mogły do niego dołączyć kluby z całej Polski. Jak? Sprawdźcie.

Aby wziąć udział w Festiwalu, przygotujcie, przeprowadźcie i nagrajcie jeden lub więcej eksperymentów. Możecie go zrealizować na zajęciach klubu lub zaprosić klubowiczów do samodzielnego wykonania eksperymentów w domach, zależnie od sytuacji epidemicznej i możliwości. Nagrania mogą być wykonane telefonem, aparatem cyfrowym, kamerą i nie powinny przekraczać 5 minut. Film razem z formularzem zgłoszeniowym prześlijcie na adres e-mail przedszkola pm-dziewiatka@o2.pl. Filmy zostaną zamieszczone na stronie przedszkola.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokażcie, co Was inspiruje i jakie niesamowite eksperymenty robicie!

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy możecie pobrać na naszej stronie oraz na stronie przedszkola.

Festiwal jest objęty patronatem Centrum Nauki Kopernik.

Przy okazji przypominamy, że nagrywanie filmów w KMO będzie jednym z tematów webinarium Eksperci KMO w dniu 30 kwietnia.

 

Przedszkole Miejskie nr 9 w Legionowie, w którym obecnie działa 5 klubów Tropiciele, Akademia Przygody, Mali Odkrywcy, Poszukiwacze i Odkrywcy, organizuje Przedszkolny Festiwal Nauki KMO od wielu lat. Przed pandemią odbywał się w formie stacjonarnej, oprócz przedszkolaków z dziewiątki uczestniczyły w nim zaprzyjaźnione kluby z okolicy i regionu oraz lokalne instytucje. W 2020 i 2021 r. Festiwal został przeniesiony do Internetu.

Data dodania: 19.04.2021 Autor: KMO Data wydarzenia: 01.06.2021 Miasto: online