Aktualności

Podcasty Równać Szanse

Janusz Laska o sztuce pracy z młodzieżą i powstaniu KMO, Zuzanna Michalska o programie KMO w edukacji pozaformalnej i o sieci współpracy oraz Radosław Jasiński na 20-lecie programu Równać Szanse, którego jest współtwórcą. Zapraszamy do słuchania podcastów #HistorieRS

Tam, gdzie publiczny system oświaty nie wystarcza, pojawiają się organizacje pozarządowe. O sztuce pracowania z młodzieżą, o powstaniu Klubów Młodego Odkrywcy i o tym, co mają do zaoferowania opowiada Pan Janusz Laska, kłodzki działacz społeczny:

Opowieść Pana Janusza Laski

System oceniania, nuda, brak możliwości rozwinięcia skrzydeł – jest wiele czynników, które zniechęcają dzieci i młodzież do nauki w szkole. O przeszkodach w edukacji formalnej oraz o rozwoju programu „Klub Młodego Odkrywcy” opowiada Pani Zuzanna Michalska z Centrum Nauki Kopernik.

Opowieść Pani Zuzanny Michalskiej

Dwudziestolecie programu Równać Szanse to nie tylko uczestnicy, ale także ludzie, dzięki którym wszystko się zaczęło. Dlatego dziś rozmawiamy z Panem Radosławem Jasińskim, dyrektorem programowym Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz twórcą Programu „Równać Szanse”.

Opowieść Pana Radosława Jasińskiego

Data dodania: 30.03.2021 Autor: KMO