Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Zaplanowane zostały zajęcia dla wszystkich zainteresowanych metodyką nauczania oraz warsztaty doświadczalne dla nauczycieli nauk przyrodniczych oraz nauk ścisłych jak również nauczycieli innych przedmiotów na każdym poziomie nauczania.
Zajęcia poprowadzą wykładowcy-praktycy z Uniwersytetu Śląskiego jak również nauczyciele-entuzjaści i opiekunowie Klubów Młodego Odkrywcy zarówno ze Śląska jak i innych części Polski.
Program konferencji (30-31 marca):
Dr hab. Roman Wrzalik, prof. UŚ, Uniwersytet Śląski, Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych
Dr Marta Margiel, Uniwersytet Śląski, Wydział Humanistyczny
Dr Beata Duda, Uniwersytet Śląski, Wydział Humanistyczny
Mgr Dominika Hofma-Kozłowska, Uniwersytet Śląski, Centrum Dydaktyki
Dr Marta Mamet-Michalkiewicz, Uniwersytet Śląski, Wydział Humanistyczny
Dr Jacek Francikowski, Uniwersytet Śląski, Wydział Przyrodniczy
Dr Łukasz Dawidowski, Uniwersytet Śląski, Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych.
Dr Dawid Surmik, Uniwersytet Śląski, Wydział Przyrodniczy
Marta Sykut
Mgr Barbara Szymańska Markowska, Uniwersytet Śląski, Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Jana III Sobieskiego w Zabrzu, Szkoła Podstawowa nr 25 im. Jana Pawła II w Zabrzu
Mgr Małgorzata Szymura, Uniwersytet Śląski, Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych,
Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
Konferencja dydaktyczna zajęcia
Zajęcia prowadzone będą na platformie ZOOM. Z myślą o uczestnikach konferencja została zaplanowana w godzinach popołudniowych (od 17:00)
Aby wziąć udział w wybranych zajęciach należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: Formularz zgłoszeniowy
Zapisy trwają do 26 marca 2021 do godziny 24:00, jednak nie zwlekajcie z rejestracją – liczba miejsc jest ograniczona!
Po poprawnym zalogowaniu na zajęcia, zostanie wysłana wiadomość e-mail na wskazany adres. Wiadomość jest potwierdzeniem rejestracji, zawiera informacje dotyczące RODO oraz link i niezbędne ID wraz z hasłem umożliwiającym zalogowanie się na wybrane zajęcia na platformie ZOOM.
Uwaga: Na każde zajęcia należy zalogować się oddzielnie (wypełnić właściwy formularz z tytułem i czasem wybranych zajęć)!
Udział w konferencji jest bezpłatny, a uczestnicy otrzymają zaświadczenia udziału warunkiem jest udział w co najmniej trzech wybranych przez siebie zajęciach). Zaświadczenia przesłane zostaną drogą elektroniczną. Dla tych z Państwa, którzy wezmą udział w warsztatach eksperymentalnych przygotowaliśmy pakiet materiałów niezbędnych do wykonania niektórych doświadczeń. Pakiet ten zostanie przesłany pocztą.
Konferencja jest zorganizowana w ramach działania Regiony KMO.