Aktualności

Tutor i tutee w Klubie Młodego Odkrywcy – webinarium Eksperci KMO

Zapraszamy na kolejne spotkanie z ekspertami KMO, tym razem poświęcone codziennej pracy Opiekunów KMO inspirowanej tutoringiem. O swoich praktykach opowiedzą Ewa Chełmińska opiekunka KMO "Ciekawi i aktywni" z IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. dr Jadwigi Młodowskiej w Chełmie oraz Elżbieta Miterka i Sylwia Maciuk opiekunki KMO MathExp w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie, przedstawicielki partnera regionalnego.

„Zapraszamy Cię na niezwykłe spotkanie, podczas którego podzielimy się z Tobą naszą codzienną pracą Opiekunów KMO inspirowaną tutoringiem. Wszystkie jesteśmy tutorkami, realizującymi procesy edukacji spersonalizowanej w postaciu spotkań (tutoriali) z uczniami i studentami. Tutoriale mają charakter rozwojowy lub naukowy i służą naszym podopiecznym w ich rozwoju osobistym oraz przedmiotowym/kierunkowym. Nasze dotychczasowe doświadczenia tutorskie pozwalają nam spojrzeć głębiej na potrzeby naszych klubowiczów, na ich zainteresowania i pasje. Podczas projektowania eksperymentów w sposób szczególny zwracamy uwagę na rozwój samodzielnego, krytycznego myślenia, podejmowania decyzji i publicznej obrony swoich hipotez i otrzymanych wyników.

Serdecznie zapraszamy. Razem odkryjemy moc uczenia się we współdziałaniu!”

Ewa Chełmińska Opiekunka KMO „Ciekawi i aktywni” z IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. dr Jadwigi Młodowskiej w Chełmie oraz Elżbieta Miterka i Sylwia Maciuk Opiekunki KMO MathExp w PWSZ w Chełmie.

 

15 marca, godz. 17.00 – 18.30

Link do spotkania https://meet.google.com/cim-btph-ovr?hs=224

 

Organizatorem spotkania jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie, partner regionalny KMO w województwie lubelskim.

Eksperci KMO to cykl webinariów, w którym przedstawiciele instytucji partnerów wraz z Opiekunami liderami ze swoich regionów dzielą się praktykami ze swojej pracy.

Data dodania: 05.03.2021 Autor: KMO Data wydarzenia: 15.03.2021 Miasto: online