Aktualności

Badacze KMO - zgłoś własny projekt

Rozpoczynamy drugą edycję konkursu Badacze KMO. Czekamy na zgłoszenia autorskich projektów z wykorzystaniem elementów metody badawczej. Dla twórców najlepszych projektów czekają środki finansowe na ich realizację, wsparcie naukowca oraz nagrody rzeczowe dla Klubów.

Badacze KMO 2018 to wspólny konkurs Centrum Nauki Kopernik oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, którego celem jest popularyzowanie w Klubach pracy z wykorzystaniem elementów metody badawczej.

W tym roku, dla twórców najlepszych projektów, przygotowaliśmy granty o łącznej wartości 10 000,00 zł oraz wsparcie naukowców na całym procesie realizacji projektu. Dodatkowo autorzy trzech najwyżej ocenionych projektów, otrzymają nagrody rzeczowe do wykorzystania w swoim Klubie.

Aby aplikować do konkursu należy:

  1. Zapoznać się z Regulaminem Konkursu Badacze KMO
  2. Kliknąć przycisk „ZAPISZ SIĘ” z prawej części strony
  3. Do 28 października, przesłać na adres kmo@kopernik.org.pl wypełniony Formularz_zgłoszeniowy   zawierający plan autorskiego projektu

Po raz pierwszy, osoby chcące zgłosić swoje projekty, mają możliwość wzięcia udziału w konsultacjach merytorycznych z naukowcami. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie pytań oraz planów do konsultacji na adres kmo@smcebi.edu.pl

 

W zeszłym roku w ramach konkursu Badacze KMO, została sfinansowana realizacja trzech projektów „Przyroda, matematyka i technika wokół nas”  (Barbara Foryt), „Czy żyjemy z elektrosmogiem” (Małgorzata Szymura) oraz „Badanie natężenia i częstotliwości dźwięku” (Barbara Szymańska – Markowska). Wszystkie relacje z ich realizacji, możecie przeczytać w dziale Inspiracja na naszej stronie.

 

Data dodania: 15.10.2018 Autor: KMO Data wydarzenia: 15.10.2018 Miasto: cała Polska Zapisz się