Aktualności

Badacze KMO 2019 - znamy zwycięzców

Data dodania: 08.11.2019 Autor: KMO

Zakończyliśmy ocenę zgłoszeń w trzeciej edycji konkursu. Pięć zwycięskich projektów otrzyma granty o łącznej wartości 5 000 zł, a trzy najwyżej ocenione, nagrodę specjalną Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Opiekunowie KMO z Mazowsza na spotkaniu w Koperniku

Data dodania: 28.10.2019 Autor: KMO

W środę 16 października w Centrum Nauki Kopernik odbyło się pierwsze spotkanie Opiekunów KMO działających na terenie województwa mazowieckiego. Pomysłów było dużo, następne spotkanie już niedługo.

Konferencja Przygody umysłu – ostatni moment na zapisy

Data dodania: 28.10.2019 Autor: KMO

Learning Adventures 2019 (Przygody umysłu) to międzynarodowa konferencja naukowa, która odbywa się w Centrum Nauki Kopernik. Tegoroczna edycja poświęcona jest roli (mocy lub niemocy) przyrządów w procesie uczenia się i nauczania. Zapisy trwają tylko do 31 października.

Badacze KMO – zgłoś swój projekt

Data dodania: 21.10.2019 Autor: KMO

Rusza kolejna edycja konkursu Badacze KMO! Do 4 listopada czekamy na zgłoszenia autorskich projektów z wykorzystaniem elementów metody badawczej. Dla twórców najlepszych z nich czekają środki finansowe na ich realizację oraz nagrody rzeczowe dla Klubów.

Wieczór dla dorosłych - Skrzydełko czy nóżka (24.10.2019)

Data dodania: 17.10.2019 Autor: KMO

Bez dzieci. W dogodnych dla Ciebie godzinach. W każdy ostatni czwartek miesiąca, po standardowych godzinach zwiedzania, Kopernik otwiera się tylko dla dorosłych.

Data wydarzenia: 24.10.2019 - 24.10.2019 Miasto: Warszawa

CZYM JEST KMO?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub

Zapisz się do newslettera

Poniżej podaj Twój adres e-mail.

Zapisując się do newslettera KMO wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. [Rozwiń treść]

Zapisz się