Aktualności

Oferta: nowa zakładka na naszej stronie

Data dodania: 25.01.2021 Autor: KMO

Z przyjemnością informujemy, że na naszej stronie pojawiła się nowa zakładka z materiałami dla Opiekunów KMO i zainteresowanych edukatorów

Napisy na materiałach video

Data dodania: 25.01.2021 Autor: KMO

Wprowadzenie prawa, zgodnie z którym wszystkie materiały video powinny mieć napisy, zbiegło się z pandemią, w której wyłącznie posługujemy się materiałami video.

Konkurs Mistrzowie KMO

Data dodania: 22.01.2021 Autor: Administrator

Zrealizowaliście nietypowy projekt lub wydarzenie? Umiecie świetnie budować partnerstwa lub pozyskiwać środki na działanie Klubu? A może specjalizujecie się w jakiejś dziedzinie wiedzy lub działaniu? Robicie coś wyjątkowego dla swojej szkoły, miejscowości, albo wymyśliliście nowy format na działanie Klubu?  - jeśli tak, to koniecznie zgłoście się Mistrzów! Nie tylko chętnie Was nagrodzimy, ale też opowiemy o Waszej inicjatywie całej społeczności KMO!

Data wydarzenia: 12.03.2021 - 12.03.2021 Miasto:

Badacze KMO – projekt dla klubów z Mazowsza

Data dodania: 22.01.2021 Autor: KMO

Jeśli pracujecie z klubowiczami – uczniami klas 4-8 i chcielibyście realizować projekty badawcze w klubach, zapraszamy do udziału w Badaczach KMO. W ramach działania przeprowadzicie projekt badawczy o tematyce przyrodniczej, otrzymacie wsparcie eksperta i niezbędne materiały dla klubowiczów. Spotkanie informacyjne odbędzie się 1 lutego o godz. 17.30. Projekt jest organizowany przez Centrum Nauki Kopernik jako koordynatora regionalnego klubów z woj. mazowieckiego.

Data wydarzenia: 01.02.2021 - 01.02.2021 Miasto: online

Praktyki i inspiracje z Podlasia - webinarium Eksperci KMO

Data dodania: 21.01.2021 Autor: KMO

29 stycznia zapraszamy na porcję inspiracji i ciekawych pomysłów z Podlasia. Tym razem będzie można posłuchać jak prowadzić KMO poza szkołą nie będąc nauczycielem, o KMO na matematyce oraz o ofercie edukacyjnej Uniwersytetu w Białymstoku dla dzieci, młodzieży i nauczycieli. Plus czas na pytania i dyskusję.

Data wydarzenia: 29.01.2021 - 29.01.2021 Miasto: online

CZYM JEST KMO?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub

Zapisz się do newslettera

Poniżej podaj Twój adres e-mail.

Zapisując się do newslettera KMO wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. [Rozwiń treść]

Zapisz się