Aktualności

Propozycje partnerów i CNK dla KMO

Data dodania: 04.12.2020 Autor: KMO

Partnerzy Programu Klub Młodego Odkrywcy oraz Centrum Nauki Kopernik oferują wiele programów, które mogą wzbogacić działalność klubu i pomóc się rozwijać klubowiczom i Opiekunom. Sprawdźcie sami.

KMO ma 18 lat! – zapraszamy na film

Data dodania: 04.12.2020 Autor: KMO

Projekt Klub Młodego Odkrywcy powstał w 2002 roku z inicjatywy Janusza Laski i Kłodzkiego Towarzystwa Oświatowego. Był skierowany do uczniów i nauczycieli szkół gimnazjalnych, którzy podczas zajęć pozalekcyjnych wykonywali eksperymenty i doświadczenia naukowe, poszerzając swoją wiedzę przyrodniczą. W tej chwili to program obejmujący zasięgiem ponad 900 klubów w kilku krajach. Poznajcie jego historię, zobaczcie, jak działa obecnie i czym jest dla osób z nim związanych.

Gala finałowa konkursu Nauka dla Ciebie

Data dodania: 30.11.2020 Autor: KMO

Czy człowiek przewodzi prąd? To pytanie zada sobie Kasia na gali finałowej konkursu Nauka dla Ciebie. Czy uda się znaleźć odpowiedź? Przekonamy się 3 grudnia o godzinie 16.30.

Data wydarzenia: 03.12.2020 - 03.12.2020 Miasto: Online

IX Forum KMO - Giełda Inicjatyw

Data dodania: 28.11.2020 Autor: KMO

Giełda Inicjatyw to miejsce, gdzie wymienimy się doświadczeniami i dobrymi praktykami. W tym roku będzie wyjątkowo, bo do prezentacji zaprosiliśmy także klubowiczów i klubowiczki. Poznamy aktywności, które sprawdziły się w innych klubach. Oprócz prezentacji pomysłów będzie też czas na pytania i rozmowy. Uczmy się od siebie i czerpmy z tego, co w naszej społeczności najlepsze. Giełda odbędzie się 28 listopada o godz. 12.30, spotkanie poprowadzi Opiekunka KMO Jolanta Flakowska oraz Angelika Ochendowska z Pracowni Edukacji CNK.

IX Forum KMO - linki i instrukcje techniczne

Data dodania: 24.11.2020 Autor: KMO

Podczas konferencji online łatwo się zagubić między wydarzeniami. W tym artykule znajdziecie wszystkie linki do ogólnodostępnych wydarzeń IX Forum KMO. Informacje o warsztatach, na które obowiązywały zapisy, wysyłamy bezpośrednio do zarejestrowanych osób. IX Forum KMO online jest wydarzeniem międzynarodowym z tłumaczeniami pomiędzy językiem polskim a gruzińskim, ukraińskim i angielskim - sprawdźcie ważne informacje techniczne z nimi związane.

CZYM JEST KMO?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub

Zapisz się do newslettera

Poniżej podaj Twój adres e-mail.

Zapisując się do newslettera KMO wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. [Rozwiń treść]

Zapisz się