Aktualności

Konferencja Pokazać - Przekazać

Data dodania: 30.06.2020 Autor: KMO

Wywiady, interaktywne wykłady, eksperckie webinary, warsztaty, gorące dyskusje, giełda inicjatyw – wszystko wyłącznie online. Tak zapowiada się tegoroczna konferencja Pokazać – Przekazać pod hasłem „Szkoła: rzeczywistość rozszerzona”. Rozpocznie się dyskusją panelową „Lekcja pandemii” - 2 lipca o godz. 19 na kanale YouTube Centrum Nauki Kopernik.

Data wydarzenia: 02.06.2020 Miasto: on-line

Spotkanie Opiekunów KMO z Mazowsza

Data dodania: 26.06.2020 Autor: KMO

Zapraszamy na spotkanie opiekunów KMO z województwa mazowieckiego. Podobnie jak przy poprzednich spotkaniach dajemy Wam przestrzeń do wymiany dobrych praktyk - Agnieszka Miller opowie nam o kulisach organizacji festiwalu nauki on-line w Przedszkolu Miejskim nr 9 w Legionowie. Chcemy także dowiedzieć się, co u Was słychać i zapowiemy program projektów badawczych dla mazowieckich KMO (z dofinansowaniem i wsparciem eksperckim) na nadchodzący rok szkolny.

Data wydarzenia: 02.07.2020 Miasto: Warszawa

Nauczanie przez dociekanie i eksperymentowanie…

Data dodania: 17.06.2020 Autor: SMCEBI

Konferencja online dla nauczycieli: Nauczanie przez dociekanie i eksperymentowanie, czyli jak działają Kluby Młodych Odkrywców (KMO) – spotkanie III Badaj, dociekaj, eksperymentuj WIRTUALNIE

Data wydarzenia: 22.06.2020 - 22.06.2020 Miasto: on-line

Konkurs "Na wakacjach spotkałem matematykę"

Data dodania: 17.06.2020 Autor: Uniwersytet w Białymstoku

Centrum Kreatywnego Uczenia się Matematyki przy Wydziale Matematyki Uniwersytetu w Białymstoku ogłasza konkurs „Na wakacjach spotkałem matematykę”.

Eksperymentuj bezpiecznie - otwarcie CNK

Data dodania: 09.06.2020 Autor: KMO

10 czerwca udostępnione zostaną Wystawy, dzień później powrócą pokazy w Planetarium. Działania będą tak samo ciekawe jak dawniej, ale prowadzone z ograniczeniami i nowymi rozwiązaniami – najważniejsze jest bezpieczeństwo gości i pracowników.

CZYM JEST KMO?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub

Zapisz się do newslettera

Poniżej podaj Twój adres e-mail.

Zapisując się do newslettera KMO wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. [Rozwiń treść]

Zapisz się