Aktualności

Nagroda im. Ireny Sendlerowej

Data dodania: 23.09.2022 Autor: KMO

Czy znacie ten konkurs? Myślę, że wielu opiekunów KMO spełnia jego kryteria. Zgłoszenia do 27.09.

Problemy z rejestracją klubów

Data dodania: 23.09.2022 Autor: KMO

Z przykrością informujemy, że awaria na stronie KMO jest bardzo poważna. Jednym z jej najbardziej uciążliwych aspektów, jest fakt, że osoby, które rejestrują nowe kluby, nie dostają linku aktywacyjnego, ale to nie jedyna usterka. Dostajemy pytania w tej sprawie bezpośrednio od opiekunów i od partnerów, staramy się na nie odpowiadać na bieżąco. Dokładamy wszelkich starań, żeby naprawić naszą stronę, ale jest to szalenie trudne. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość.

Zaplanuj swój rok szkolny w KMO

Data dodania: 21.09.2022 Autor: KMO

Zastanawiasz się na kiedy kupować bilety do Warszawy na XI Forum KMO, kiedy mija termin zgłoszeń do Mistrzów KMO lub na Piknik CNK? A może chcesz zaplanować czas na nowe webinaria KMO - inspiracje Mistrzów czy Akademię KMO z Adamem Zahlerem (nowość!)?

Witaj w Klubie - warsztaty

Data dodania: 29.08.2022 Autor: KMO

W Klubach Młodego Odkrywcy dzieci i młodzież eksperymentują pod okiem opiekunów, zdobywając wiedzę i rozwijając kompetencje przyszłości. Zapraszamy nauczycieli i edukatorów, którzy w nowym roku szkolnym chcieliby założyć KMO w swojej szkole, przedszkolu, świetlicy, domu kultury czy bibliotece.

Data wydarzenia: 24.09.2022 -24.09.2022 Miasto: Warszawa

Wszystko gra. Niecodzienne instrumenty - warsztaty

Data dodania: 20.08.2022 Autor: KMO

Drodzy Opiekunowie KMO, mamy dla Was nie lada gratkę na rozpoczęcie roku szkolnego w KMO: warsztaty wokół dźwięku i muzyki. Poprowadzi je Michael Bradke – niemiecki muzyk i pedagog, twórca wystawy GraMY-WYgramy, która gości obecnie w Koperniku.

Data wydarzenia: 06.09.2022 -06.09.2022 Miasto: Warszawa

CZYM JEST KMO?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub