Aktualności

#Kopernikwdomu dla uczniów, rodziców i nauczycieli

Data dodania: 23.03.2020 Autor: KMO

Dziś już wiemy, że szkoły będą zamknięte dłużej niż zakładaliśmy. W tej sytuacji Centrum Nauki Kopernik i my, zespół KMO, staramy się Wam ułatwić dostęp do naszych zasobów. Korzystajcie!

Esero-Polska: podejmij kosmiczne wyzwanie

Data dodania: 18.03.2020 Autor: KMO

Wyświetl wiadomość na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) lub zaprojektuj swoją bazę księżycową! Program ESERO-Polska prowadzi nadal otwarte dwa wyzwania, które z łatwością można prowadzić w domach: Astro Pi Misji Zero (termin nadsyłania zgłoszeń mija 20 marca 2020 r.) i wyzwanie Moon Camp (termin nadsyłania zgłoszeń przedłużony do 7 maja 2020 r.).

Jesteśmy w tym razem!

Data dodania: 18.03.2020 Autor: Administrator

Hasła ostatnich miesięcy (lat) stały się rzeczywistością - uczyliśmy się do przyszłości, której nie znaliśmy. Przyszłość przyszła i tego się nie spodziewaliśmy. Jak funkcjonować, kiedy rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas? Nie wiemy, ale jesteśmy w tym razem, więc może nie będzie tak źle.

Zespół KMO znowu w trzech osobach

Data dodania: 17.03.2020 Autor: KMO

Koronawirus koronawirusem, ale dla nas 16.03 to dobry dzień, bo dołączyła do nas Sylwia. Sylwia będzie nas wspierać organizacyjnie, a także (jak wszystko wróci do normy) będzie wspierać Was przy Badaczach KMO i Pikniku.

Działania KMO w obliczu COVID-19

Data dodania: 17.03.2020 Autor: KMO

Świat stanął na głowie, a my wraz z nim, ale pomału przystosowujemy się do nowych warunków pracy. Tu dowiecie się co się zmieniło jeśli chodzi o wydarzenia KMO i jak będziemy pracować w najbliższych miesiącach.

CZYM JEST KMO?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub

Zapisz się do newslettera

Poniżej podaj Twój adres e-mail.

Zapisując się do newslettera KMO wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. [Rozwiń treść]

Zapisz się