Aktualności

Warsztaty "Witaj w klubie", 25.02 w Chorzowie

Serdecznie zapraszamy początkujących opiekunów KMO z województwa śląskiego oraz osoby, które są zainteresowane założeniem klubu, na szkolenie "Jak prowadzić KMO", które odbędzie się stacjonarnie w Chorzowie przy ulicy 75 Pułku Piechoty 1 A, w sobotę, 25 lutego. Zaczynamy o 9:00.

„Witaj w klubie” to warsztatowy klasyk programu Klub Młodego Odkrywcy. Podczas całodniowego szkolenia wszyscy chętni dowiedzą się na czym polega prowadzenie klubu i co czeka opiekuna i klubowiczów podczas naukowych spotkań. Zaprezentowane zostaną konkursy  i projekty, w jakich opiekunowie i członkowie klubów mogą brać udział. Co najważniejsze, uczestnicy warsztatów będą mogli poczuć na własnej skórze, co oznacza eksperymentowanie w KMO. Będzie wiele doświadczeń, sporo radości i dobrej zabawy. Spotkanie poprowadzą wieloletnie opiekunki klubów w szkołach podstawowych i średnich, doświadczone nauczycielki chemii i fizyki.

Zapraszamy wszystkich edukatorów, którzy są zainteresowani prowadzeniem klubów oraz opiekunów KMO, którzy niedawno rozpoczęli swoje działania. Kluby Młodych Odkrywców działają zarówno w przedszkolach, szkołach podstawowych, średnich jak i przy świetlicach i domach kultury.

Szkolenie jest bezpłatne, a każdy z uczestników otrzyma obiad oraz zaświadczenie potwierdzające udział w warsztatach.

Zgłoszenia na szkolenie można dokonać wyłącznie poprzez wypełnienie formularza:

https://formularze.us.edu.pl/form/index/3785

Liczba miejsc ograniczona i dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

Barbara Szymańska-Markowska i Małgorzata Szymura

Data dodania: 15.02.2023 Autor: KMO Data wydarzenia: 25.02.2023 Miasto: Chorzów