Aktualności

KMO dla początkujących - premiera filmu

W minionym roku szkolnym wspólnie z partnerami i Opiekunami stworzyliśmy nowe materiały edukacyjne – filmy, w których praktycy, młodzi i dorośli, dzielą się wiedzą dotyczącą pracy w KMO. Przedstawiamy jeden z nich: "KMO dla początkujących". Znajdziecie w nim m.in. odpowiedzi na pytania, jak prowadzić klub, co robić na zajęciach KMO i gdzie szukać inspiracji do działania.

Stawiasz pierwsze kroki w KMO i nie wiesz co dalej? Zastanawiasz się, co robić na spotkaniach klubu i gdzie szukać inspiracji? Zapraszamy do obejrzenia filmu „KMO dla początkujących”, w którym na te i inne pytania odpowiadają opiekunki KMO. Osoby, które pracują w różnych regionach kraju, z różnymi grupami wiekowymi – od przedszkola przez szkoły podstawowe, średnie po uczelnie wyższe. Dzielą się swoim doświadczeniem oraz opowiadają, co jest dla nich w KMO najważniejsze.

Dziękujemy Katarzynie Kakietek, Ewelinie Sułowicz, Barbarze Foryt, Małgorzacie Sadowskiej, Sylwii Maciuk, Marlenie Kowalskiej i Elżbiecie Miterce za tworzenie filmu razem z nami.

Anna Mikucka, Sylwia Jędra

Data dodania: 04.11.2021 Autor: KMO