Aktualności

Studenci z PROJEKTORa dla dzieci, rodziców i nauczycieli

Trudne czasy wyzwalają również energię społeczną i kreatywność. Studenci różnych kierunków związani z programem "PROJEKTOR - wolontariat studencki" postanowili wesprzeć dzieci, rodziców i nauczycieli tworząc krótkie filmiki prezentujące zagadnienia ze swoich dziedzin. Korzystajcie!

Zasoby zgromadzone przez studentów w ramach akcji „Zmontuj wiedzę” liczą 28 filmików. Są wśród nich doświadczenia, które mogą wspomóc naukę w domu i zainspirować do prowadzenia własnych eksperymentów.  Znajdziecie tam również propozycje artystyczne i sportowe, co jest ważnym przypomnieniem, aby w czasach licznych ograniczeń nie zaniedbywać potrzeb kulturalnych i dbać o kondycję fizyczną.

Zapraszamy na stronę akcji Montujemy wiedzę

 

„PROJEKTOR – wolontariat studencki” to program realizowany przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości. Autorem i Fundatorem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

Celem Programu jest aktywizacja i przeciwdziałanie wykluczeniu dzieci i młodzieży z małych miasteczek i wsi w całej Polsce poprzez rozwijanie ich pasji i zainteresowań, odkrywanie talentów i potencjału drzemiącego zarówno w studentach, jak i w uczestnikach projektów. Program opiera się na działaniach wolontariackich studentów rozmaitych kierunków, z różnych uczelni na terenie całego kraju.

Data dodania: 08.05.2020 Autor: KMO