Aktualności

KMO bez granic

Pierwsze polsko-gruzińskie webinarium wymiany dobrych praktyk w programie KMO zorganizowane wspólnymi siłami CNK i naszego partnera ds. rozwoju programu na wschodzie, Fundacji Szkoła z Klasą, przeszło do historii. Zapraszamy do obejrzenia nagrania.

Spotkanie na Clickmeeting zapewniała FSZK, a live na Facebooku, KMO. Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem uczestników przez koordynatorki z Polski i Gruzji. Następnie Aneta Kołton-Janiga, opiekunka KMO z Polski (Sosnowiec) prezentowała pomysły na doświadczenia i konstrukcje, potem opiekunka z Gruzji, Marina Chelidze (Tibilisi), przedstawiła kilka opisów doświadczeń. Webinarium trwało ponad półtorej godziny z niemal stałą publicznością pomiędzy 60-80 osób łącznie na Clickmeeting i FB. Na Clickmeetingu wzięło udział 52 osoby w tym 33 z Gruzji i 19 z Polski. Uczestnicy dobrze ocenili spotkanie, czekają na więcej i proszą o scenariusze.

Webinarium było tak spontaniczne i przygotowane w tak ekspresowym tempie, że nie zdążyłyśmy nawet go dobrze wypromować. Na szczęście jest nagrane, więc jak ktoś chciałby się zainspirować to zapraszamy:

Bardzo dziękujemy Anecie i Marinie za przygotowanie materiałów i wystąpienia. Następne webinarium odbędzie się 19 maja z udziałem Opiekunki z Mazowsza, Moniki Kokoszy i animatorki z CNK, Kariny.

Zuzanna Michalska

Data dodania: 06.05.2020 Autor: KMO Data wydarzenia: 16.04.2020 Miasto: Warszawa