Aktualności

Spotkanie opiekunów KMO z Podlasia

31 stycznia 2020 roku na kampusie uniwersyteckim w Białymstoku o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie wszystkich opiekunów klubów i innych osób zainteresowanych tematem.

Będzie to ostatni dzień ferii, będziemy już po wyjazdach wypoczynkowych, termin nie koliduje z zajęciami w szkole, więc można będzie się spotkać. W programie spotkania przewidujemy oczywiście dyskusję na wszelkie nurtujące nas tematy, ale też krótkie szkolenia na temat jak pisać wniosek, aby otrzymać dofinansowanie projektu badawczego, jak starać się o przyjazd Naukobusu/Planetobusu czy też jak i gdzie pozyskiwać pieniążki na działalność. Serdecznie wszystkich Państwa na to spotkanie zapraszamy.
Mamy już zarezerwowaną salę: jest to sala 1003 w budynku Wydziału Biologii na kampusie przy ul. Ciołkowskiego 1J. Zapewniamy kawę, herbatę i ciasteczka.

Jeżeli ktoś z Państwa lub Państwa kolegów (nie muszą to być nauczyciele matematyki) jest zainteresowany tematyką KMO, 31 stycznia będzie miał dobrą okazję do zapoznania się z różnymi aspektami zagadnienia. Nie będzie to szkolenie na opiekunów, ale spotkanie o charakterze praktycznym, dyskusyjnym, takie bardziej „luźne”.

Data dodania: 24.01.2020 Autor: Uniwersytet w Białymstoku Data wydarzenia: 31.01.2020 Miasto: Białystok