Aktualności

Jak zapisać się na Forum - przydatne wskazówki

Już w poniedziałek 16 września o godz. 18:00 rozpoczniemy rejestrację na VIII Forum KMO. Co roku formularz zgłoszeniowy wygląda nieco inaczej, bo i nasze wydarzenie zawsze wygląda inaczej. Dajemy kilka przydatnych wskazówek oraz pokazujemy, jak ustrzec się najczęstszych błędów.

Jak co roku w formularzu zgłoszeniowym poprosimy o podanie danych osobowych, wybranie formatów konferencji, w których chcieliby Państwo uczestniczyć oraz uzupełnienie informacji o noclegach.

Dane Opiekuna i KMO

W tej części, poprosimy o podanie danych takich jak: imię i nazwisko, mail, telefon kontaktowy, nazwa prowadzonego KMO i data jego założenia (można podać orientacyjną), a także miejscowość oraz województwo działania.

Prosimy o uważne wypełnianie pól z danymi osobowymi w tym szczególnie:

  • sprawdzenie adresu mailowego i numeru telefonu
  • w przypadku podwójnych nazwisk, podawanie formy używanej w dokumentach
  • poza początkiem imienia i nazwiska – nieużywanie wielkich liter i sprawdzenie pisowni imion i nazwisk – dane z formularza są wykorzystywane do tworzenia identyfikatorów i zaświadczeń o udziale w wydarzeniu

Zapisy na poszczególne formaty

W tym roku mogą Państwo wybrać tematy podczas dwóch części Forum – Sesja krótkich formatów oraz Warsztaty. Jednak mechanizm wyboru w obu przypadkach wygląda tak samo. W pierwszym kroku zostaną Państwo poproszeni o wskazanie swojej roli – uczestnika lub prowadzącego dany format.

Prowadzący poszczególne warsztaty zostali już zaproszeni do współpracy – pozostałe osoby prosimy o zaznaczenie opcji „uczestnik”.

Po wybraniu opcji „uczestnik” w formularzu pojawi się pytanie o udział w debacie Dyrektorzy KMO. Prosimy o wskazanie czy są Państwo zainteresowani udziałem.

 

Niezależnie od wcześniejszej decyzji, w dalszej części pojawi się lista zawierająca wszystkie dostępne sesje/warsztaty. Prosimy o ułożenie ich w kolejności od tych, w których najbardziej chcieliby Państwo uczestniczyć do najmniej interesujących.

Do zakwalifikowania na konferencję, kluczowe są pozycje umieszczone na trzech pierwszych miejscach – prosimy o przemyślany wybór, po wysłaniu formularza, nie będzie możliwości zmiany.

Giełda pomysłów

W tym roku zapraszamy wszystkich uczestników do udziału w Giełdzie Pomysłów  (więcej o tym formacje przeczytać można Tutaj). W formularzy zapytamy o chęć udziału w tym panelu jako ekspert oraz poprosimy o krótkie (2-3 zdania) opisanie czym chcieliby się Państwo podzielić z innymi uczestnikami konferencji.

Warto przemyśleć sobie wcześniej, co chcieliby Państwo napisać o proponowanym temacie. Można stworzyć opis w oddzielnym pliku i przykleić do formularza.

Noclegi

Pod koniec poprosimy o podanie informacji o konieczności zapewnienia noclegów. Każdemu uczestnikowi Forum zapewniamy maksymalnie 2 noclegi.

Prosimy o przemyślanie opcji noclegowej – po wypełnieniu formularza nie będzie możliwości zmiany wyboru.

Na koniec poprosimy o potwierdzenie zapoznania się z Regulaminem wydarzenia. Tak dotarliśmy do końca.

Po prawidłowym przesłaniu formularza na ekranie pojawi się komunikat:

Data dodania: 14.09.2019 Autor: KMO