Aktualności

Laboratorium Wymiany organizowane przez naszego partnera czeka na Wasze zgłoszenia

Od trzech lat zachęcamy Opiekunów KMO do nawiązania współpracy ze szkołami w Niemczech i realizowania wspólnych projektów w ramach wymiany międzyszkolnej. Nasz Partner Ogólnopolski PNWM organizuje spotkanie w Berlinie. Może w tym roku czas na Ciebie? Mamy specjalne miejsca.

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) serdecznie zaprasza do udziału w kolejnym już Laboratorium Wymiany – kongresie polsko-niemieckiej wymiany szkolnej.

To dwudniowe spotkanie ma na celu wymianę doświadczeń, nawiązanie współpracy oraz poszerzenie wiedzy i umiejętności kreowania projektów międzynarodowych. Skierowanie jest przede wszystkich dla nauczycieli, ale innych osób zaangażowanych w wymianę – organizatorów projektów, pośredników językowych, opiekunów i trenerów.

Termin kongresu: 4–5 listopada 2019 roku (w formule od obiadu do obiadu)
Miejsce kongresu: Jugendherberge Berlin Ostkreuz, Berlin

Rejestracja uczestników rozpocznie się 11 września 2019 o godz. 11.00 poprzez formularz online, który dostępny będzie na tej stronie. 5 miejsc zarezerwowanych zostało dla zainteresowanych opiekunów KMO!

Nie trzeba znać niemieckiego, angielski w zupełności wystarczy. Organizatorzy pokrywają większość kosztów (szczegóły na stornie PNWM).

Poniżej relacje z ubiegłorocznej edycji.

Data dodania: 03.07.2019 Autor: KMO Data wydarzenia: 04.11.2019 Miasto: Berlin