Aktualności

Opiekunowie z Mazowsza na Wieczorze dla dorosłych

Zapraszamy Opiekunów z Mazowsza na czerwcowy Wieczór dla Dorosłych!

W każdy ostatni czwartek miesiąca, po standardowych godzinach zwiedzania, Kopernik otwiera się tylko dla dorosłych. Każdy wieczór to wydarzenie podczas którego, poza zwiedzaniem galerii, proponujemy dodatkowe atrakcje : warsztaty, projekcie filmów, spektakle, gry, wykłady, spotkania z ekspertami i koncerty.  Także Planetarium Niebo Kopernika zmieni swój repertuar.

W tym miesiącu Program KMO otrzymał specjalną pulę wejść dla Opiekunów KMO prowadzących działania w województwie mazowieckim. W czerwcu otrzymaliśmy 10 dwuosobowych wejściówek na wieczór, który odbędzie się 27 czerwca. Więcej szczegółów o tematyce wieczoru, znajduje się na stronie http://www.kopernik.org.pl/projekty-specjalne/wieczorydladoroslych/wieczory-2019/wieczor-dla-doroslych-lato-czeka/

Zapisy na wieczór rozpoczną się 11 czerwca 2019 o godzinie 18:00 za pośrednictwem FORMULARZA. Decyduje kolejność zgłoszeń, z osobami które otrzymają wejściówki skontaktujemy się 17 czerwca.

 

Tematyczne Wieczory dla dorosłych organizowane są we współpracy z firmą Samsung – partnerem strategicznym Centrum Nauki Kopernik.

Data dodania: 10.06.2019 Autor: KMO Data wydarzenia: 27.06.2019 Miasto: Warszawa