Nagroda nasza!-3 miejsce w Wielkopolsce.

Data dodania: 09.04.2022 Autor: Dorota Waliszewska-Kot

 

III miejsce w Wielkopolsce
Ogromny sukces Klubu „Mali Odkrywcy” z Publicznego Przedszkola nr 3 „Słoneczne” w Pleszewie.
W konkursie „Najaktywniejszy Klub Młodego Odkrywcy w Wielkopolsce” Klub „Mali Odkrywcy” pod kierunkiem Doroty Waliszewskiej-Kot zajął III miejsce.
Radość ogromna, gdyż wśród nagrodzonych w konkursie placówek znaleźliśmy się jako jedyne przedszkole w Wielkopolsce
Organizatorami konkursu było Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu-Partner Regionalny Programu Klub Młodego Odkrywcy (KMO)
Adresatami konkursu były Kluby Młodych Odkrywców z terenu Wielkopolski zarejestrowane w serwisie Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
Klub „Mali Odkrywcy” działa w Publicznym Przedszkolu nr 3 „Słoneczne” w Pleszewie od 2018 roku. Założycielem i opiekunem klubu jest Dorota Waliszewska-Kot. Nadrzędnym celem podejmowanych działań jest propagowanie nauczania przez eksperymentowanie, promowanie nowatorskich sposobów na rozwijanie u dzieci kreatywności, motywacji, innowacyjności, ciekawości oraz rozszerzanie zakresu zdobywanej i posiadanej wiedzy. Bardzo cieszymy się z sukcesu! Znaleźliśmy się w czołówce najlepiej działających Klubów Młodych Odkrywców w Wielkopolsce. W nagrodę klub otrzymał kartę prezentową empik o wartości 200zł. BRAWO!

DODAJ INSPIRACJĘ

Masz ciekawy pomysł na inspirację dla innych odkrywców? Uzupełnij formularz i prześlij go do nas.

DODAJ INSPIRACJĘ