Dzień Wody Chełmskiej Sieci KMO

Data dodania: 10.04.2019 Autor: Barbara Foryt

 

Klub „Tropiciele Nauki” przy Szkole Podstawowej nr 4 w Chełmie 28 marca 2019 roku zorganizował „Dzień Wody” dla Chełmskiej Sieci KMO. Na miejscu spotkali się klubowicze z przedszkoli, szkół podstawowych i średnich.

Każdy klub przygotował własne eksperymenty tak, aby wszyscy poznawać mogli niezwykłe właściwości wody. Myślą przewodnią spotkania było hasło „Woda źródłem życia”, a jego celem uświadamianie, że woda jest cennym darem, z którego należy rozsądnie korzystać.

Nie zabrakło zabaw integracyjnych przy muzyce, przedstawienia teatralnego oraz działań plastycznych przygotowanych zgodnie z edukacją STEAM w KMO.

Każdy klub zainspirowany eksperymentami wykonał swoją własną „kropelkę” – symbol życia i zdrowia. Spotkanie to było doskonałą okazją do wzajemnego poznania się, integrowania klubowiczów oraz wymiany doświadczeń. Przed nami majowe warsztaty, których gospodarzem będzie klub „Lupka” przy Szkole Podstawowej nr 11 w Chełmie.

Dziękujemy opiekunkom KMO „Tropiciele Nauki” z SP 4 w Chełmie - Maryli Szymańskiej i Agnieszce Sowa-Zduńczuk za zorganizowanie tak wspaniałego spotkania.

DODAJ INSPIRACJĘ

Masz ciekawy pomysł na inspirację dla innych odkrywców? Uzupełnij formularz i prześlij go do nas.

DODAJ INSPIRACJĘ