Aktualności

Konkurs Regiony KMO - Opiekunowie i Kluby w społecznościach lokalnych. 4 edycja

Data dodania: 04.10.2023 Autor: KMO

Konkurs dla partnerów regionalnych sieci programu KMO na najlepsze działania wzmacniające i rozwijające społeczność KMO w Polsce.

Data wydarzenia: 06.11.2023 Miasto:

XII Forum KMO - zapisy otwarte

Data dodania: 29.09.2023 Autor: KMO

Forum KMO to doroczne spotkanie międzynarodowej społeczności Opiekunów i Partnerów, którzy wspólnie z Centrum Nauki Kopernik i Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności rozwijają Program Klub Młodego Odkrywcy w Polsce, Gruzji, Ukrainie i Armenii. W tym roku na Forum tematem przewodnim będzie współpraca i efektywne działanie zespołowe. Zastanowimy się również, jak w naszych klubach możemy korzystać z różnorodności, która nie ogranicza się jedynie do różnic kulturowych, ale dotyczy także wielorakich umiejętności, perspektyw i doświadczeń.

Data wydarzenia: 24.11.2023 -24.11.2023 Miasto: Warszawa

Akademia KMO - nasze webinaria eksperckie

Data dodania: 12.09.2023 Autor: KMO

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Akademii KMO – serii 9 comiesięcznych spotkań w międzynarodowym gronie opiekunów, partnerów i trenerów. Będziemy spotykać się regularnie – w każdą drugą lub trzecią środę miesiąca o godzinie 18:00, żeby razem eksperymentować, poznawać się i uczyć się od siebie nawzajem. Początek już 27.09.

Data wydarzenia: 27.09.2023 Miasto:

Razem dla lepszej przyszłości z KMO - przedłużenie konkursu

Data dodania: 11.09.2023 Autor: KMO

Trwają konkursy dla opiekunów KMO na działania włączające uczniów z Ukrainy w aktywności Klubów Młodego Odkrywcy na Górnym Śląsku oraz Mazowszu. Wydłużamy termin nadsyłania zgłoszeń konkursowych do 27 września 2023 r. Dopracowujcie swoje zgłoszenia, a jeśli macie pytania, skontaktujcie się z nami.

Spotkanie w Majsterni na początek roku szkolnego - KMO Mazowsze

Data dodania: 08.09.2023 Autor: KMO

Rozpoczyna się nowy rok szkolny. Wraz z nim nadchodzą kolejne wydarzenia i projekty programu KMO oraz okazje do spotkań i wspólnych działań klubów. Na rozgrzewkę zapraszamy opiekunów i opiekunki KMO z Mazowieckiego do Majsterni w Centrum Nauki Kopernik, gdzie zmierzymy się z kilkoma ciekawymi zadaniami i porozmawiamy o działaniach KMO w nadchodzących miesiącach.

Data wydarzenia: 13.09.2023 -13.09.2023 Miasto: Warszawa

CZYM JEST KMO?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub