Новости

Jak pracują Opiekunowie KMO? Nowe pomysły i ciekawe rozwiązania w pracy z młodszymi dziećmi oraz inspirująca prezentacja pracowniczki naukowej Politechniki Łódzkiej. Słowem ekspercki miks z Łodzi.

Fot. Adam Kozak

Serdecznie zapraszamy na webinarium z cyklu Eksperci KMO, w którym kolejni partnerzy wraz z Opiekunami liderami ze swoich regionów będą się dzielić praktykami ze swojej pracy. 8 stycznia na godzinę 17.30 zapraszają panie Anna Janicka i Małgorzata Urbaniak z Łódzkiego Uniwersytetu Dziecięcego. Wystąpią pani Aneta Brzezińska, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i Opiekunka KMO „Kreatywni” z Łodzi oraz pani profesor Ewa Korzeniewska, pracowniczka naukowa Politechniki Łódzkiej zasłużona na polu popularyzacji wiedzy technicznej.

Na webinarium usłyszycie o kreatywności, twórczym myśleniu, eksperymentowaniu, znajdziecie pomysły i inspiracje na zajęcia. Będzie również, między innymi, o Miniphanomentcie, z którą wielu z Was na pewno już się zetknęła i często o nią pytacie, oraz o całkiem nowym projekcie, cyklu zadań związanym z zawodami przyszłości, Phereclos. I nie tylko.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom, https://zoom.us/j/95259730106 i będzie nagrywane. Osoby, które nie życzą sobie być na nagraniu prosimy o nie włączanie kamerek. Spotkanie jest bezpłatne, potrwa około 1,5 h, a chętnym osobom wyślemy Zaświadczenia uczestnictwa.

Kolejne webinaria z cyklu już wkrótce. Planujemy 2 miesięcznie.

Zuzanna Michalska

Дата добавления: 06.01.2021 Автор: KMO Дата события: 08.01.2021 Город: online