Новости

W środę 16 października w Centrum Nauki Kopernik odbyło się pierwsze spotkanie Opiekunów KMO działających na terenie województwa mazowieckiego. Pomysłów było dużo, następne spotkanie już niedługo.

Po raz pierwszy w Koperniku odbyło się spotkanie dla Opiekunów KMO z Mazowsza. Frekwencja nie była duża, ale to nie przeszkodziło, a nawet pomogło w wymyślaniu nowych pomysłów na prowadzenie Klubu Młodego Odkrywcy. Jak przyznaje współprowadząca spotkanie Zuzanna Michalska: „Na koniec nie mogłyśmy wyjść z sali!”.

Podczas rozmów padł m.in. pomysł „spotkań on-line”. Młodsze dzieci mogłyby na nich zadawać pytania w formie wideo, a starsze by im na nie opowiadały w ten sam sposób. Nad tą koncepcją dyskutujemy teraz szerzej w gronie wszystkich Opiekunów.

Następne otwarte spotkanie odbędzie się w styczniu, będziemy wtedy rozmawiać o zbliżającym się Pikniku Naukowym w Warszawie. Gospodarzami spotkania będą Anna Baran i Monika Kokosza, a zespół KMO udostępni salę i ciasteczka. 😊 Wszystkich zainteresowanych oczywiście zapraszamy!

A tymczasem, będziemy mieli jeszcze jedną okazję do spotkania, już 15 i 16 listopada widzimy się podczas odbywającego się w Centrum Nauki Kopernik VIII Forum KMO. Mamy nadzieję, że nie zapomnieliście? 🙂

Дата добавления: 28.10.2019 Автор: KMO