Aktualności

Warsztaty "Jak prowadzić KMO"

Data dodania: 02.06.2022 Autor: Administrator

W Klubach Młodego Odkrywcy (KMO) dzieci i młodzież eksperymentują pod okiem opiekunów, zdobywając wiedzę i rozwijając kompetencje przyszłości. Zapraszamy nauczycieli i edukatorów, którzy w nowym roku szkolnym chcieliby założyć KMO w swojej szkole, przedszkolu, świetlicy, domu kultury czy bibliotece.

Data wydarzenia: 25.06.2022 -25.06.2022 Miasto: Warszawa

Piknik Naukowy CNK i PR

Data dodania: 25.05.2022 Autor: KMO

21.05.2022 odbył się Piknik Naukowy z udziałem klubów KMO

Szkolenie dla nauczycieli w Niepołomicach

Data dodania: 15.04.2022 Autor: KMO

W soboty, 23 kwietnia oraz 21 maja zapraszamy do udziału w cyklu kreatywnych warsztatów Klubu Młodego Odkrywcy.<br /> Spotkanie dedykowane jest społeczności opiekunów, edukatorów i innych osób zainteresowanych, którzy wspólnie z Centrum Nauki Kopernik oraz z Partnerem Regionalnym – MOA w Niepołomicach, chcą rozwijać program Klub Młodego Odkrywcy.

Warsztaty "Jak eksperymentować w KMO"

Data dodania: 12.03.2022 Autor: KMO

"Jak eksperymentować w KMO" to warsztaty przeznaczone dla edukatorów specjalizujących się w różnych dziedzinach i pracujących na wszystkich poziomach kształcenia. Nie pokażemy na nim serii wielu pomysłów, a skupimy się na metodzie badań na przykładzie jednego doświadczenia. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby rozwijać zarówno swój warsztat pracy naukowej jak i prowadzenia uczniów przez samodzielne projektowanie eksperymentów!

Data wydarzenia: 02.04.2022 -02.04.2022 Miasto: Warszawa

Razem pomóżmy społeczności KMO w Ukrainie

Data dodania: 11.03.2022 Autor: KMO

Partnerzy KMO w Ukrainie: Centrum Nauki Tarnopol i Lviv Open Lab od początku wojny funkcjonują jako centra kryzysowe i punkty pobytowe dla uciekinierów z regionów, w których toczą się walki. Mierzą się z ogromnym napływem osób i potrzebują pilnego wsparcia. Pomóżcie im ze swoimi klubami dołączając do internetowej zbiórki lub przekazując koce, śpiwory i pościel.

CZYM JEST KMO?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub