News

Centrum Nauki Kopernik zaprasza nauczycieli i nauczycielki ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w kolejnych warsztatach online, których celem jest przybliżenie nowopowstającej wystawy stałej Centrum Nauki Kopernik "Przyszłość jest dziś" oraz towarzyszącego wystawie programu edukacyjnego kierowanego do nauczycieli i ich uczniów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas warsztatów nauczyciele i nauczycielki będą mieli okazję poznać tematykę wystawy oraz działania planowane w ramach programu edukacyjnego. Dzięki przygotowanym aktywnościom będą mogli zagłębić się w wybrane zagadnienia związane z rozwojem technologii i nauki oraz jego wpływowi na ludzkie życie. Następnie uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jak w ciekawy sposób przygotować wizytę z uczniami w Koperniku. Wspólnie z prowadzącymi warsztaty zastanowią się, jak ją najlepiej zaplanować, by w pełni wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje wizyta w Koperniku.

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM, 21.06 w godzinach 17:00 – 18:30

Zgłoszenia nadsyłajcie mailowo na adres: magdalena.puczko@kopernik.org.pl. W treści zgłoszenia podajcie imię, nazwisko i pełną nazwę szkoły.

Liczba uczestników i uczestniczek to 20 osób, decyduje kolejność zgłoszeń. Termin nadsyłania zgłoszeń: 16.06

Date added: 07.06.2021 Author: KMO Date of event: 21.06.2021 City: online