News

Jeszcze słychać fanfary po zakończonym dwa tygodnie temu konkursie Mistrzowie KMO, a już można próbować sił w kolejnym. Kluby z Wielkopolski, które nie zdążyły zgłosić się do Mistrzów KMO zachęcamy do spróbowania swoich sił w konkursie na najaktywniejszy klub regionalny.

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu zaprasza Opiekunów Klubów Młodych Odkrywców (KMO) do udziału w konkursie. Jeśli chcecie Państwo zaprezentować działalność KMO, podzielić się osiągnięciami i zaprezentować działalność waszych Klubów zapoznajcie się  z warunkami konkursu. Zachęcamy – Wasz klub może ubiegać się o tytuł „Najaktywniejszy Klub Młodych Odkrywców w Wielkopolsce”. Wystarczy przygotować dwuminutowy film o pracy i osiągnięciach Waszych podopiecznych. Propozycja kierowana jest do klubów z terenu Wielkopolski.

Szczegółowe informacje oraz Regulamin Konkursu znajduje się na stronie CWRKDiZ oraz na FB. Zgłoszenia do konkursu wraz z filmem przedstawiającym Klub Młodych Odkrywców (maksymalnie 2 minuty) przyjmujemy od 02.04.2021 r. do 10.05.2021 r.  Korespondencję prosimy przesyłać pod adres: konkursy@cwrkdiz.kalisz.pl.  Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 24 maja 2021 r.

Opiekunowie KMO i młodzi badacze – czekamy na wasze zgłoszenia! Do wygrania atrakcyjne nagrody i tytuł „Najaktywniejszy Klub Młodych Odkrywców w Wielkopolsce”.  Konkurs odbywa się w ramach projektu pod nazwą: „Eksperymentujmy – propagowanie idei Klubów Młodych Odkrywców w Wielkopolsce”, dofinansowanego przez Centrum Nauki Kopernik.

Jolanta Molenda i Zuzanna Michalska

Date added: 15.04.2021 Author: Administrator Date of event: 10.05.2021 City: Kalisz