News

Czy człowiek przewodzi prąd? To pytanie zada sobie Kasia na gali finałowej konkursu Nauka dla Ciebie. Czy uda się znaleźć odpowiedź? Przekonamy się 3 grudnia o godzinie 16.30.

„Mouse Trap Car Challenge”, „Z wizytą w kwadratowej krainie” to tylko niektóre z nagrodzonych prac. Gala online to zwieńczenie pracy 10 drużyn nauczycieli i uczniów ze szkół podstawowych. Ich zadaniem było przeprowadzenie lekcji online z wykorzystaniem autorskich pomocy edukacyjnych. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe i rzeczowe. Gala jest zwieńczeniem tegorocznej edycji programu Nauka dla Ciebie, który jest wspólną inicjatywą Ministra Edukacji i Nauki oraz Centrum Nauki Kopernik. Emocje będą ogromne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czasie transmisji będzie też można poznać prace konkursowe oraz ich twórców. Prezentowane będą także pokazy naukowe, połączymy się z laboratoriami oraz Teatrem Wysokich Napięć. Zachęcamy do kibicowania drużynom w ich wielkim dniu.

Zachęcamy do obejrzenia transmisji:
FB: https://fb.me/e/6q6DO3ije
Yt: https://youtu.be/43FsL6iprBg

Konkurs Nauka dla Ciebie jest realizowany i finansowany w ramach wspólnego Programu Ministra Edukacji i Nauki oraz Centrum Nauki Kopernik pod nazwą „Nauka dla Ciebie”. Program „Nauka dla Ciebie” finansowany jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki na podstawie umowy z dnia 6 marca 2020 r. Nr 1/CNK-NAUKOBUS/2020. W ramach Programu „Nauka dla Ciebie” realizowane są działania „Naukobus” i „Planetobus” oraz zajęcia online.

Date added: 30.11.2020 Author: KMO Date of event: 03.12.2020 City: Online