I KMO w Centrum już 3-4 marca 2018

Powrót

rejestracja zakończona !

 

Co roku, oprócz Forum KMO, organizujemy dla Was w Warszawie trzy dwudniowe spotkania: „KMO w Centrum”. Pierwsze poświęcone będzie konstruowaniu, majsterkowaniu, uczeniu się przez tworzenie. Zapraszamy do zapisów!

A co jeśli na warsztatach zbudowalibyśmy sobie … Warsztat? Po przygodzie z zestawem „Konstruktorzy Marzeń” ruszamy z kolejnym projektem edukacyjnym, w ramach którego zapraszamy Was na szkolenie z konstruowania. Podczas naszego spotkania oswoimy podstawowe narzędzia takie jak: piła do drewna, śrubokręt czy młotek oraz zobaczymy, jak można połączyć ze sobą drobną elektronikę. Przy okazji ustalimy jak działać, aby nic nie wybuchło a palce pozostały nieuszkodzone. Jeśli myślisz, że majsterkowanie jest możliwe wyłącznie z drogim i trudnym do obsługi sprzętem, to udowodnimy, że możesz to robić również przy niewielkim nakładzie pieniężnym i przy użyciu prostych narzędzi (albo niemal bez nich). Wspólnie zastanowimy się jak dostosować projekt do Waszych potrzeb i do zera zbudować makerspace w Waszych szkołach.

Czy to będzie przestrzeń do pracy z drewnem? Metalem? Elektroniką? Tkaninami? Wszystko zależy od Was!

Termin: 3–4.03.2018 (zaczynamy w sobotę ok. 9:00, kończymy w niedzielę ok.15:00)

Od tego roku przywiązujemy szczególną wagę do czynnego uczestnictwa opiekunów w warsztacie oraz obecności na całości spotkania. Dlatego też nie ma możliwości dołączenia w trakcie lub wyjazdu wcześniej. 

Uczestnicy: Zarejestrowani Opiekunowie KMO

Ponieważ w tym roku podobne warsztaty z konstruowania odbywać się będą także w Niepołomicach, Rzeszowie, Olsztynie i Lesznie, na I KMO w Centrum w pierwszej kolejności zapraszamy tych Opiekunów KMO, którzy nie będą mieli możliwości uczestniczyć w zajęciach w swojej okolicy. 

Formularz zgłoszeniowy będzie aktywny do niedzieli 11.02, g. 23:59. Wszystkie osoby które zgłoszą chęć udziału w warsztacie, dostaną od nas wiadomość o tym czy się dostały czy nie, najpóźniej w czwartek 15 lutego. 

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu przez maila kmo@kopernik.org.pl

Justyna Picheta, Monika Borecka

Dokumenty do pobrania