Zespół KMO w CNK

Powrót

Po burzliwych zmianach w programie, chwilowej przerwie w intensywnych działaniach, zwłaszcza w szkoleniu nowych opiekunów, wracamy do gry pełni zapału i nowych pomysłów.

Nasz zespół składa się obecnie z trzech osób. Zofia Magier (na zdjęciu stoi pierwsza z prawej) jest biolożką i specjalistką ds. merytorycznych. Odpowiada za program od strony działań dla i z opiekunami. Zosia planuje merytoryczną zawartość wydarzeń w CNK, na które Was zapraszamy, a także opiniuje przesyłane przez Was scenariusze. Będzie Waszym łącznikiem z CNK.

Monika Borecka (na zdjęciu stoi po środku) skończyła pedagogikę, w programie pełni funkcję specjalistki ds. organizacyjnych i finansowych. Odpowiada za przygotowanie i rozliczenie aktywności w programie. To Monika zaprasza Was na wydarzenia, organizuje hotele, posiłki, sale, rozlicza delegacje i dużo więcej.

Zuzanna Michalska (na zdjęciu pierwsza z lewej), jest z wykształcenia historyczką, a w programie koordynatorką. Jest odpowiedzialna za płynne i mądre działanie całości programu, tworzenie i działanie sieci współpracy, kontakty z partnerami oraz komunikację i PR. Współtworzy stronę KMO oraz grupę na Facebooku - Opiekunowie KMO (kogo tam jeszcze nie ma, zapraszamy, naprawdę warto).

Jakub Bochiński (u stóp kobiet) jest astrofizykiem. W Pracowni Edukacji pełni funkcję kierownika projektów zewnętrznych. Odpowiada za spójność programu KMO z pozostałymi programami w CNK i polityką CNK.

Obecnie intensywnie pracujemy nad warsztatem dla nowych opiekunów - Lato z KMO - warsztatem dla opiekunów liderów - KMO w Centrum - tegorocznym Forum (tak, tak, już za pasem) oraz wnioskiem o nową dotację, do którego planujemy wszystko, co będzie się działo w nowym roku szkolnym. Uff.

Zuzanna Michalska