Lato z KMO

Powrót

Początkujących opiekunów KMO spoza Warszawy i okolic serdecznie zapraszamy na dwudniowy warsztat z idei klubów, który odbędzie się 12 i 13 sierpnia w CNK

Celem szkolenie jest pogłębienie i uporządkowanie wiedzy na temat idei KMO, najlepszych metod prowadzenia zajęć oraz korzyści i obowiązków, jakie płyną z prowadzenia klubów. Po szkoleniu każdy uczestnik będzie wiedział:

  • jakie cechy ma klub KMO?
  • jakie cechy charakteryzują eksperyment KMO?
  • co odróżnia KMO od kółka przyrodniczego?
  • jakie cechy rozwija w sobie klubowicz oraz opiekun KMO?
  • i jeszcze więcej

Chętnych prosimy o wypełnienie formularza zalinkowanego pod tekstem. W pierwszej kolejności przyjmiemy opiekunów, którzy prowadzą klub nie dłużej niż rok, nie byli na żadnej imprezie organizowanej przez CNK dla KMO i nie mieszkają w Warszawie lub okolicach. (Dla tych ostatnich szykujemy oddzielne szkolenie.) Zapraszamy jednak również opiekunów o dłuższym stażu. KMO to żywy program, który ewoluuje i rozwija się wraz z nami, zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego. Krótko mówiąc wszystko zależy od stopnia zainteresowania. Mamy 20 miejsc. Tradycyjnie opłacamy szkolenie, jeden nocleg z soboty na niedzielę oraz dojazd do kwoty 100 zł. Zapraszamy!

Rekrutacja została zamknięta, wkrótce wyślemy wyniki. Kolejne szkolenia w nowym roku szkolnym.